Насолодитися свіжим повітрям, пройтися босими ногами по зеленій траві, відчути аромат квітів, послухати спів пташок — це те чого нам так не вистачає, коли робота займає більшу частину нашого часу. Навіть невеликому участку можна зробити райський куточок.

Найважливішою і невід'ємною частиною у створенні затишку на Вашій земельній ділянці є — озеленення. Це і газон, і клумби, і альпійські гірки, і безліч інших композицій, які стануть чудовою прикрасою Вашого саду.

Озеленення, ландшафтний дизайн та інші роботи спрямовані на благоустрій ділянки вимагають чималих знань не лише в області садівництва а й техніки. На перший погляд може здатися, що кожному власнику земельної ділянки який хоч трохи знається на рослинах під силу зробити озеленення власноруч. Але лише ландшафтний дизайнер зможе запропонувати Вам ті рослини, які підійдуть саме для Вашого саду, враховуючи кліматичні умови, грунт, рельєф… Спроектує рокірії, альпінарії, міксбордери, які будуть гармонувати із загальною стилістикою саду.

Різні рослини мають різні декоративні властивості і особливості зростання, що обов'язково потрібно враховувати. При закладці рослин слід враховувати висоту, щільність насадження, зміну зовнішнього вигляду з часом. Текстура кори, листя, плоди — відіграють важливу роль у створенні красивого дизайну.

Вам потрібен якісний ландшафтний дизайн в Києві та Київській області, звертайтеся — ми обов'язково Вам допоможемо.

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Please let us know your message.