Інтер'єр приміщення, не залежно житлове воно чи офісне, завжди виглядає не доповненим, одноманітним, якщо немає живих квітів. Кімнатні рослини в приміщенні створюють своєрідну атмосферу затишку і комфорту.

Схили або пагорби можуть стати найбільш привабливою частиною вашої ділянки, принаймні, коли ви склали план по їх озелененню та створенню на них штучного ландшафту. Зрозуміло, ви можете зіткнутися з різними труднощами в реалізації цього проекту, але при правильному плануванні такої ділянки, ви можете втілити на ньому свою мрію.

Перголи ідеально поєднують в собі функціональну практичність використання і універсальну простоту виготовлення. Такі садові конструкції захищають від літньої спеки і виступають в якості основи для квітучих рослинних композицій. Крім того, цей дизайнерський елемент допомагає зонувати присадибну ділянку.

Для того щоб створюють в саду затишок, гармонію, та й просто, щоб в ньому було приємно перебувати, необхідно докласти зусиль, вкласти свої сили, так як не говори, все одно доведеться добре попрацювати. І озеленення ділянки вважається найбільш трудомістким етапом на шляху до створення красивого і доглянутого саду.

Доріжки в садовій ділянці грають величезну роль не тільки в якості функціонального призначення, але і для повного завершення стилю озелененої території.

Сторінка 1 із 2